З турботою до та після народження
(097) 324 65 21 (063) 849 90 14

Родинний центр

 

Давайте познайомимось!

Вітаємо Вас на сайті Родинного центру «Ляля До… Ляля По…»

- центру дитячого та сімейного розвитку!

Це сімейний консультаційний центр, спрямований на підтримку, допомогу і супровід родини у різноманітних життєвих ситуаціях та на різних етапах її розвитку, а також центр розвитку дитини. Сучасні  молоді батьки прагнуть здобути успіху в кар’єрі та зберегти гармонійні стосунки у сім’ї. Усвідомлюють, що виховання дитини починається з  моменту прийняття рішення стати батьками. А бути батьками з кожним поколінням стає дедалі складніше.

В зачатті ми вираховуємо дні, вагітність обчислюємо тижнями, в перший рік  життя дитини відзначаємо кожний місяць, а далі крок за кроком, рік за роком… 

Як підготуватись до дня народження малюка? Не упустити важливих моментів у його рості та розвитку, вчасно помітити та розкрити таланти? Які методи та методики виховання обрати серед безліч запропонованих, щоб встигнути наповнити світ дитини яскравими барвами, дивовижними відкриттями, довірою до цього світу та знанням про нього? Куди звернутись? Як не помилитись? Де отримати кваліфіковані поради?

Як не загубити себе, зберегти сім’ю, подарувати дитині щасливе дитинство?

 Ви опинились у новому світі, з новими правилами, з новими питаннями та турботами.

Оптимальним рішенням  надання комплексної професійної підтримки кожному члену сім’ї  як в Україні , так і за кордоном є ідея  створення Родинних центрів.

 

Наш Родинний центр  «Ляля До…Ляля По…» пропонує:

I.  Програми  блоку «Ляля До…»

  * для сімей,  що стоять на шляху до зачаття

  *для сімей, що готуються до народження дитини : 

весь спектр навчально-тренінгових  і практичних занять для майбутніх батьків – супровід під час вагітності, підготовка до пологів та відповідального батьківства, партнерські пологи, фізична підготовка, післяпологова адаптація та патронаж лікаря-педіатра, догляд за немовлям та грудне вигодовування.

II. Програми блоку «Ляля По…»

  *для сімей з малюками та турботливими батьками:

-          заняття з  раннього розвитку для малюків;

-         курси підготовки до школи;

-         програми для школярів;

-         школу для турботливих батьків, бабусь та дідусів;

-         школу здоров’я для усієї родини;

-         індивідуальні консультації  кваліфікованих спеціалістів – психологів, педагогів, лікарів.

 Для персоналу нашого центру окрім високого рівня освіти, професійних знань та досвіду, важливими є людські якості – перш за все відкритість, щирість та повага до людей, любов до дітей, а ще прагнення особистісного зросту, бажання застосовувати все найкраще, що пропонується на сьогоднішній день у галузі психології, педагогіки, валеології та інших суміжних наук для  гармонійного розвитку родини.

online