З турботою до та після народження
(097) 324 65 21 (063) 849 90 14

Творча школа

 

Про програму


Творча школа  ”Кольорові долоньки”

Креативність, нестандартне мислення, творчий підхід до справи – це риси, без яких неможливо досягти справжнього успіху в будь – якій сфері діяльності. Хто з батьків не мріє про щасливе і успішне майбутнє своїх дітей?! Основи майбутнього дорослого життя закладаються ще у дошкільному віці. Щоб розвиватись, діти повинні мати можливість займатись творчістю.

Творча школа – це незвичайне і дуже захоплююче місце, де є можливість вдосталь експериментувати з різноманітними матеріалами та техніками; створювати власними руками шедеври, які стануть неперевершеною прикрасою будь якого приміщення; об’єктом гордості Вашої дитини або оригінальним подарунком для мами, тата, бабусі  чи дідуся!

 

На заняттях у творчій майстерні діти:

1. Розвивають:

- дрібну моторику, що впливає на розвиток мови та мовлення,

- образне мислення, фантазію та творчі здібності,

- акуратність, терпіння і вміння доводити розпочату справу до кінця.

  

2. Знайомляться з властивостями різних предметів і матеріалів.

    

3. Формують художній смак і колірне сприйняття.

- Відкривають таланти.

- Отримують задоволення, позитивні емоції та впевненість у своїх силах.

 

Зверніть увагу!

На заняттях використовуються тільки нетоксичні, безпечні для дітей матеріали!

 

Режим роботи:

Заняття  тривають 1 год. 

 

Вартість одноразового заняття – 80 грн. Абонемент на 8 занять – 480 грн. (1 заняття- 60грн)

У вартість заняття включено весь роздатковий матеріал.

Якщо у вас є друзі, яким це може бути цікаво – розкажіть їм про творчу школу, прийдіть разом та отримайте знижку.

 

 

 

 

Важливо! Творчість – хороший помічник у вихованні дитини. Адже створюючи щось нове дитина пізнає навколишній світ, розвивається як особистість. Незалежно від ступеня обдарованості, кожна дитина, заслуговує уважного до себе ставлення, заохочення і допомоги в максимальному розвитку закладених природою задатків.

Допоможіть своїй дитині відчути себе творчою особистістю.

Поради експерта

 

Розвиток дитячої творчості: 10 правил для батьків.
  

 1. Говоріть «ні» дитині якомога рідше. Найпростіший спосіб перервати політ уяви – зупинити дитину, коли вона чимось займається. Якщо ви переживаєте що заняття творчістю принесе безлад, організуйте місце, де ваш малюк матиме повну свободу дій, не наносячи шкоду чистоті вашого дому.
   
 2. Змістовно і цікаво організуйте життя вашого малюка, дайте йому можливість для нових і яскравих вражень. У цьому вам допоможуть прогулянки, екскурсії, книги, бесіди ….
   
 3. Надайте дитині всі необхідні матеріали для творчості. Ви не можете переплисти річку, якщо у вас немає човна, вірно? Щоб займатися творчістю, потрібні інструменти і матеріали. Забезпечте дитину олівцями, крейдою, пластиліном, природним матеріалом, папером, клеєм, безпечними дитячими ножицями і т.д.
   
 4. Акцентуйте увагу на чарівності самого процесу, а не на результаті.
   
 5. Не женіться за складністю. Відповідно до досліджень, найпростіші м’ячики або кубики розвивають мислення і уяву дитини не гірше, ніж «круті» дорогі іграшки. Наприклад, кидаючи або катаючи м’ячик, навіть найменша дитина кожен раз робить це по-іншому, оволодіваючи новими навичками та пізнаючи для себе щось нове.
   
 6. Не відмовляйтеся від сучасних технологій. Комп’ютер часто прирівнюють до телевізора, і час, проведений за комп’ютерними іграми, вважається витраченим марно. Це не зовсім так, адже за допомогою комп’ютера можна малювати, створювати музику, будувати віртуальні будинки. Просто купуйте правильні ігри, які сприятимуть розвитку уяви і творчості.
   
 7. Давайте дитині  завдання, що вимагають креативності: незвичне використання знайомих предметів, домальовування заданих елементів, гра зі словами і римами, завершення фраз, зміна сюжетів знайомих творів, підміна героїв.
   
 8. Творіть разом з дитиною. Ваша присутність і заохочення – найкращий стимул для творчого настрою дитини. Влаштовуйте домашні концерти, сімейні читання вголос і міні-спектаклі, ходіть разом в музеї і на концерти, малюйте і клейте, слухайте разом музику і танцюйте ( не обмежуйте свою дитину рамками лише дитячих пісеньок і танців).
   
 9. Будь-який вид дитячої творчості – це не просто розвага. Творчість допомагає дитині стати в майбутньому щасливою, задоволеною життям людиною. Відносьтесь серйозно до інтересів дитини, намагайтесь розвинути її таланти, якими б дивними або незрозумілими вони Вам  здавалися.
    

Обов’язково підтримуйте дитину у її творчих починаннях. Результати роботи неодмінно мають бути Вами оцінені найвищою оцінкою, навіть якщо Вам дещо не сподобалось.  Хваліть дитину і щиро радійте її успіхам.

 

Відгуки 

 

Напишіть відгук

* - поля обов'язкові для заповнення

 

online