З турботою до та після народження
(097) 324 65 21 (063) 849 90 14

Міні-садочок

 

Про програму

   
Міні-садочок домашнього типу «Три години без дитини».

Ви хочете, щоб Ваша дитина:

- отримувала належну увагу та індивідуальний підхід;

- перебувала у безпечному середовищі, що створює відчуття захищеності;

- розвивалась, займалась творчістю, вчилась спілкувалась з іншими дітьми;

- йшла в садочок з великим задоволенням.

Приходьте  до нас.

Наш міні-садочок  -  затишний, домашній, привітний до малят.

Це ідеальна програма  розвитку для дітей, що не ходять у дитячий садок, або готуються йти до нього.
Можливо, Ви помічаєте, що Ваша дитина неспокійна, тривожна, особливо, якщо в неї флегматичний чи меланхолійний тип темпераменту. Вона сором’язлива, замкнута чи, навпаки, агресивна або гіперактивна. Вам необхідно підготувати та адаптувати дитину до дитячого садочку без зайвих сліз та розчарувань.

Запрошуємо Вас до нашого міні-садочка. Тут, в особливому середовищі, що сприяє розвитку, за допомогою захоплюючих та пізнавальних вправ, діти з задоволенням проводять час без батьків. В міні-групах не більше 7 дітей, що дозволяє приділити увагу кожній дитині, створити атмосферу, наближену до сімейної, а також мінімізувати ризик вірусних захворювань.
Програма міні-садочка базується на методиках світового рівня та доповнена навчальними елементами сучасних методик раннього розвитку.

Наші спеціалісти огорнуть Вашу дитину належною увагою та турботою, врахують усі Ваші побажання та виправдають сподівання.

Cкладові програми

      
Головні складові програми занять у міні-садочку
:

- знайомство з навколишнім світом

-фізичний розвиток

- інтелектуальний розвиток

-музичний розвиток  ”Уроки Лялі До”

-англійська мова “Hello, Lyalya”

- творча майстерня

- ігрова гімнастика (для язичка, пальчиків та усього тіла)

- ляльковий театр «До нас казочка прийшла»

- довільна гра

- робота з природним матеріалом

- чай-пауза.

! Додатково Ви можете обрати  групу продовженого дня.

Ціль програми


  
- особистісний розвиток,

- розвиток творчих здібностей,

- розвиток мовлення, моторики, пам’яті, уваги та уяви,

- психологічна адаптація та соціалізація.

Важливо!


  

У пошуках дитячого садочка

Настає момент, коли ваша сім’я опиняється на порозі дитсадкового життя. Зважитися віддати малюка в садок буває непросто. Це психологічно складний момент як для мами, так і для дитини. Адже дитина  в цей час переживає стрес, що може мати різні прояви – відмова від їжі, сну, спілкування з навколишніми, відхід у себе, плач, хвороби. Також відбувається процес імунної та фізіологічної ломки.

Чи адаптується ваша дитина швидко та безболісно, чи отримає належний догляд, увагу та любов?  Скільки годин в день достатньо перебувати в садку для м’якої адаптації?Скільки діток бажано, щоб було у групі? Які методики розвитку найкращі?

Як же упізнати садочок, який підійде саме вашій дитині?

Під час знайомства з садочком зверніть увагу не тільки на матеріальний бік, а і на умови психофізіологічного комфорту для малят. Поспостерігайте як розмовляють між собою вихователі та діти, наскільки зацікавлено ставляться дорослі до малюків, чи не підвищують голос, як реагують на прохання та скарги дітей. Ваше завдання – відчути, чи готові тут розуміти і поважати вашу дитину, адже саме дбайливе ставлення до дітей є запорукою вдалого вибору дитячого закладу.

Ваш садок – це насамперед той, у який ваша дитина піде із задоволенням, а ви залишите її там із спокійним серцем.

Найбільш оптимальною порою року для початку відвідування дитячого садочка вважається початок літа чи осені. Найкраще адаптація відбувається у міні-садочку, в атмосфері наближеної до домашньої.

Показниками завершення адаптаційного періоду є:

-                      спокійний, гарний настрій дитини у момент прощання та зустрічі з батьками;

-                      адекватне ставлення до пропозицій дорослих, спілкування з ними з власної ініціативи;

-                      уміння самостійно бавитись з іншими дітками, налагоджувати контакти, не конфліктувати;

-                      бажання їсти та одягатись самостійно;

-                      спокійний денний  та нічний сон .

Зверніть увагу:
* Якщо Ваша дитина з радістю та багато говорить про дитячий садочок;

* поспішає туди;

* в неї там є друзі, з якими вона готова з задоволення ділитись найулюбленішою іграшкою;

* в неї безліч невідкладних справ у садочку
– ось тоді, Вам, турботливим батькам, можна з спокійним серцем подумати про власні справи та інтереси.
 

 

 

6 причин для відвідування дитячого садка

Зважитися віддати малюка в садок буває непросто. Це психологічно складний момент як для дитини, так і для мами. Але як повідомляє видання Fox News, відвідування дитячого садка має низку незаперечних переваг.

1. Менше емоційних проблем.

Згідно з останнім дослідженням, опублікованим у JAMA Psychiatry, діти, які ходять в садок, менш залежні від емоційного стану матері. Вони рідше за домашніх дітей мають труднощі в спілкуванні і практично позбавлені симптомів соціальної ізоляції.

2. Можливість зростання.

Якісна програма розвитку в дитячому садку збільшує шанси дитини бути успішною в майбутньому. Кваліфіковані вихователі та психологи можуть  ще в ранньому віці розпізнати  та скоригувати поведінкові проблеми й труднощі з соціалізацією. «Крім того, в дітей, які ходили в садок, буде менше проблем із дисципліною в школі», – додає Хейлі Хіршман, клінічний психолог із міста Парсіпанні (Нью- Джерсі).

3. Менше застуд у майбутньому.

За даними дослідження, опублікованому в журналі JAMA Pediatrics, діти, які відвідували садочки, частіше хворіли на респіраторні захворювання та вушні інфекції, але були менш хворобливими в початковій школі, ніж ті, хто перебував удома. Це пояснюється тим, що їхній імунітет пройшов своєрідне «тренування» і достатньо зміцнів, щоб захистити організм від інфекцій.

4. Високі інтелектуальні здібності.

Дослідження показують, що діти, які відвідували дитячий садок, у ранньому віці мають більш високий інтелект, ніж ті, хто виріс удома. У «дитсадівських» дітей більше можливостей спостерігати навколишній світ, вони навчаються виконувати паралельні процеси та контактують із великою кількістю людей, каже доктор Франсін Ледерер, клінічний психолог із Лос-Анджелеса ( Каліфорнія ).

5. Краща поведінка.

Одна з найбільших переваг відвідування садка – це рання соціалізація. У дитсадку діти вчаться ділитися, вирішувати власні проблеми, бути командними гравцями. У групі, де вихователі достатньо кваліфіковані, дитина рано навчиться вирішувати конфліктні питання за допомогою слів.

6. Менший стрес для мами.

Згідно зі статистикою, мами, які весь час перебувають удома з дітьми, більше схильні до депресій і пригніченого стану. Це правило працює не для всіх, але, якщо ви почуватиметеся краще, вийшовши на роботу, можливо, варто задуматися про садок?

За матеріалами  освітнього порталу ПедПРЕСА

 

Відгуки 

 

5 коментарів до “Міні-садочок”

 1. Галина коментує:

  Коли ми йдемо в садочок мій син кричить:- “Я біжу вперед, мама давай швидше!”. А коли приходжу забирати його додому, то перша його фраза коли він мене бачить:-” Ні не хочу до мами, не хочу додому…”
  І хоч це не найприємніша фраза для маминих вух, проте погодьтесь найкраща характеристика для садочку.

 2. Лідія коментує:

  Після року безуспішного звикання до державного садочку моя дитина (Дем’янчик 3,5 р.) вже більш як пів року із задоволенням ходить у Родинний центр. Садочком ми його не називаєм, бо це слово нагадує про неприємне. Відмінність в атмосфері, у віці вихователів, у ставленні до дитини, у якості занять, у кількості дітей у групі, у якості іграшок, у професійності. Я не тільки задоволена, а ще й щиро вдячна вихователям і організаторам цього міні-садочка. Відводячи веселу дитину у “Лялю…”, я спокійно повертаюсь до своїх клопотів, знаючи, що моя дитина в цей час розвивається. Оскільки у Родинному центрі працюють психологи, я зверталась із певними питаннями і отримувала дуже помічні поради. Ціна на мою думку однозначно того вартує (додаткових зборів коштів не буває). Також можна підлаштувати графік відвідин дитиною міні-садочка під свій гаманець.
  Ще хочу висловити особливу подяку основній виховательці Марії. Я дуже ціную її професійність, енергійність, привітність, сучасність і те натхнення і енергію, яку вона вкладає у дітей. Остаточним доказом цього є те, що коли два дні тому моя дитина залишились із вихователькою на пів дня один на один (інші дітки не прийшли, можливо через епідемію вірусів), моя дитина була радісна і енергійна, коли я її забирала, а ввечері все не могла дочекатись коли прийде новий день і знов піде в “Лялю По”. Тобто дитині не було ні нудно, ні сумно, коли не було його улюблених друзів.
  Вибачте, не могла написати коротше. Рекомендую!

 3. lyalya_user коментує:

  Дякуємо за щирість та довіру.

 4. Ірина коментує:

  Найбільша радість і внутрішній спокій для мами -це коли ти залишаєш дитину в садочку і знаєш ,що йому там затишно,спокійно,весело ,надійно ,він не плаче і не сумує.

  Моєму синочку Дмитрику 4,5 роки.Він тільки відкривши очі кричить:” Вдягай мене в садок”,-збирає в рюкзак іграшки і для себе і для Дем”яна.
  В садочку панує дуже хороша домашня атмосфера.
  Вихователі Марія і Мар’яна вкладають в дітей душу. Чого тільки коштує посмішка Марії.
  Колектив просто чудовий.Садок допомагає насамперед адаптуватись в дитячому колективі,відпустити безболісно на декілька годин маму.
  Я щиро вдячна всьому колективу центру за турботу,розуміння.
  Приходьте в “Ляля По”,нам буде веселіше.Не пошкодуєте.

 5. Людмила коментує:

  Очень хороший мини-садик. Замечательный коллектив сотрудников: добрые, внимательные, позитивные и компетентные. Моя дочка в восторге от посещения, игр и занятий, а также новых друзей. Искренне спасибо за работу на таком высоком уровне.

Напишіть відгук

* - поля обов'язкові для заповнення

 

 

online