З турботою до та після народження
(097) 324 65 21 (063) 849 90 14

Бодіфлекс+Оксісайз

Програма відновлення фігури після пологів

«Красива та щаслива»

Bodyflex+Оxycise

 

Пропонуємо безпечно, якісно, швидко та весело обрати для себе:

 

I Базовий персональний курс:

- 8 занять  по 1 год. з врахуванням індивідуальних особливостей та побажань

- індивідуальні заміри тіла(+фото,+вага)

- розробка індивідуальної програми

- можливість проведення занять на вашій чи нашій території

 

Оплата: 8 занять – 1200грн.

Якщо у вас є сумніви чи питання, замовте пробне заняття – 220 грн.

 

II Групові заняття:

-       2 рази в тиждень по 1 год.

-       До 5 чол. в групі

Оплата: 8 занять –650 грн.

 

Знайомтесь:

Бодіфлекс (Bodyflex, www.bodyflex.com) – це дихальна гімнастика, в основі якої лежить збагачення організму киснем. Вона поєднує в собі спеціальне дихання та статичні вправи, тому за короткий період часу Ви зможете втратити по декілька сантиметрів з талії, стегон та інших частин тіла. Фахівці стверджують, завдяки цьому комплексу вправ можна не тільки схуднути і зменшити об’єми, а й відновити тонус внутрішніх органів. Ці вправи особливо корисні й ефективні жінкам після пологів.

Бодіфлекс ефективно допомагає зміцнити м’язи пресу. Під час занять відбувається спалювання жирових відкладень, тому що клітини активно збагачуються киснем, який і окислює жир. Вам потрібно буде лише 15 хвилин на день для того, щоб схуднути. Цей унікальний метод більше 20 років допомагає жінкам по всьому світу ставати стрункішими і енергійнішими без виснажливих тренувань і дієт. Автором цієї дихальної гімнастика є американка Грір Чайлдерс (Greer Childers).

 

Оксісайз (Оxycise, www.oxycise.com) – це революційна методика по зниженню ваги, ефективність якої доведена науково. Дивовижна сила кисню допомагає забути про зайві кілограми та отримати ідеальну фігуру. Автором цієї дихальної гімнастики є американка Джил Джонсон (Jill Johnson), яка більшу частину свого життя присвятила боротьбі з зайвими кілограмами. Вона розробила спеціальну методику чотирьох етапного діафрагмального дихання, за допомогою якої можна максимально наситити кров киснем, і поєднала її зі статичними вправами, завдяки яким досягається ефективне спалювання жирових відкладень в місцях напруження м’язів.

В США 1996 році проводились дослідження по використанню калорій , які показали, що під час заняття на велотренажері  енергозатрати були на 140% нижчі, ніж при занятті оксісайзом.

 

- Я, Оксана Блажівська- спеціаліст з корекції фігури за допомогою використання спеціальної дихальної гімнастики. Сертифікований тренер з бодіфлексу і оксісайзу по методу Катерини Тарасової, на жаль, не зустрічала жодної мами, яку не хвилювало би питання, як скоріше привести себе у форму після пологів.

Дорогі матусі, коли, нарешті, позаду всі тривоги і турботи дев’яти місяців вагітності; коли ваше дитятко мирно спить у своєму ліжечку, ви критично розглядаєте в дзеркалі фігуру і мрієте повернути собі колишню форму.

 Проте часу та сил на повноцінну гімнастику практично не залишається. Заняття у фітнес клубі чи басейні, ще не для вас. Я познайомлю та навчу вас унікальній дихальній гімнастиці, що допоможе схуднути після пологів, відновити фігуру, виглядати і відчувати себе на всі 100! Після оволодіння техніками Вам достатньо буде займатись лише 15-20хв.на день.

Ну, що матусі, час повернути форму? Будьте красиві та щасливі!

 

Про себе та  тренера:

Практикую індивідуальні та групові заняття. Дихальним технікам почала займатись у 2006 році, отримала власні прекрасні результати. 

Моїм тренером та наставником була Катерина Тарасова (www.bodyflex.kiev.ua), яка займається бодіфлексом з 2000 року, навчалась  безпосередньо в американського тренера, приймала участь у пост-шоу «Зважені і щасливі», де демонструвала техніку бодіфлекс. Також інформація про неї друкувалась в таких відомих журналах, як: «Единственная. Твое здоровье» листопад-грудень 2005р., «Единственная» жовтень 2006р., «Женский журнал. Здоровье» жовтень 2006р., «Единственная» травень 2008р. 

 

online