З турботою до та після народження
(097) 324 65 21 (063) 849 90 14

Оздоровчі програми

З турботою про здоровя. З любовю до тіла.

«Єдина краса, яку я знаю,- це здоров’я.» Генріх Гейне

 

Про програму 

Турбота про власне  здоров’я – одне із актуальних завдань сучасної людини, оскільки ритм сьогодення не дозволяє розслабитись ні на хвилинку. Ми живемо в стані постійного стресу та величезної  відповідальності як на роботі, так і вдома за власну сім’ю. Це стало нормою життя. Додати до цього шкідливі звички, незбалансоване харчування, екологічні негаразди. Все це тримає сучасну людину в стані надмірної тривожності, призводить до уповільнення обмінних процесів в організмі, накопичення шлаків та токсинів, порушення кровообігу. Людина відчуває постійну психологічну та фізичну втому, а це одна з ознак передчасного старіння організму.

Усім нам хочеться добре почуватися і чудово виглядати, залишатись здоровими, досягати успіхів у житті, не замислюючись про швидкоплинність часу.

Спеціалісти центру допоможуть Вам відновити та врівноважити психоемоційний стан, зняти втому та збагатитись життєвою енергією.

Пропонуємо :

-       Ароматерапію

-       Аромамасаж

-       Комплекс фізичний вправ з коректним підходом до хребта

-       Заняття з Хатха – Йоги

Ароматерапія 

Світ ароматів оточує нас завжди і усюди. Аромaтерапія – це давній, мудрий спосіб використання ефірних олій для профілактики та лікування захворювань, а також для зміцнення, збереження та відновлення усього організму. Якісні ефірні олії можуть використовуватись в чистому вигляді для проведення холодних або гарячих інгаляцій, дезінфекції повітря в приміщенні, виготовлення препаратів по індивідуальним рецептурам(крем для обличчя, ароматерапевтичні композиції).

Біологічні властивості ефірних олій:

 1. Бактерицидна і бактеріостатична
 2. Противірусна
 3. Фунгіцидна
 4. Протизапальна
 5. Імуностимулююча
 6. Анальгезуюча
 7. Детоксикаційна
 8. Онкопротекторна
 9. Радіопротекторна
 10. Регуляція нервової системи і психоемоційного стану
 11. Вплив на ендокринну систему
 12. Живлення та зволоження шкіри, сповільнення проявів зморшок і старіння організму в цілому.

По своєму складу кожна ефірна олія є джерелом безлічі мікроелементів, ненасичених жирних кислот, вітамінів А, Д, Е, а також корисних компонентів, які благотворно впливають на біологічні процеси в організмі, а отже є унікальною, її можна порівняти зі складною біологічною лабораторією (наприклад: олія м’яти нараховує більше 100 складових, лаванди – більше 160, в олії троянди – до 500).

Аромамасаж 

Аромамасаж – це дивовижна процедура, яка  завдяки поєднанню  спеціальних рухів та технік  зцілюючих  рук майстра-масажиста  і тонізуючого впливу ароматів приводить в гармонію думки, почуття і тіло;  впливає на нервово-судинну, м’язеву, опорно-рухову систему організму, стимулюючи чи заспокоюючи його.

Ефект:

- надає лікувального та  глибокого релаксуючого ефекту;

- стимулює кровообіг і  лімфообіг, створює перерозподіл крові в організмі, що полегшує роботу серця, прискорює відтік венозної крові;

- посилює газообмін(внутрішнє дихання) – відбувається своєрідна киснева терапія тканин;

- активізує імунну систему;

- знімає м’язеву напругу, полегшує больові відчуття в суглобах та м’язах;

- відновлює рухливість суглобів, надає хребту гнучкість, покращує осанку;

- дарує тілу енергію, активність та легкість;

- надає шкірі свіжості, пружності та шовковистості;

- сприяє покращенню концентрації уваги та пам’яті;

- дозволяє продовжити молодість, сповільнюючи процеси старіння;

- збільшує життєву енергію і підвищує сексуальну активність;

- відмінно знімає втому, стрес, прискорює одужання після травм і хвороб.

З теплом рук масажиста- професіонала людині передається відчуття, що про неї турбуються, думають, співпереживають. Масаж ніби прискорює рух тонких життєвих потоків в організмі, допомагає повернути хороше самопочуття, зміцнити віру в себе і свої сили.

Потурбуйтесь про відновлення свого організму. Пориньте у світ  здоров’я та релаксу.

Сеанс аромамасажу проводиться від голови до п’ят з проведенням індивідуальної діагностики (підбір ефірних олій) та  використанням олій, отриманих завдяки екологічно чистим технологіям ( шляхом дистимеції або віджиму) з біологічно контрольованої рослинної сировини.

Тривалість 1,5 – 2 год

Поради експерта 

Цінність ароматерапії

Життєдайну цінність рослин люди назвали доволі прозаїчно – ефірні олії. Більше справедливо було би назвати ефірні олії душею рослини, душею аромату.

                Рослини можуть насичувати нас енергією, вирівнювати біополе, полегшувати больові відчуття. Вони володіють здатністю відновлювати загальну рівновагу сил в організмі, підвищують імунітет покращують циркуляцію крові, виводять токсини. Але головне – олії допомагають організму використовувати ресурси власних сил.

                Свій вплив на організм людини летючі фітоорганічні сполуки здійснюють нерво- рефлекторним і гуморальним шляхом.

                Нерворефлекорний шлях передачі обумовленний тим, що слизова оболонка носових шляхів надзвичайно багата нервовими рецепторами, що сприймають аромат і передають отриману інформацію в центральну нервову систему(нюховий мозок). Зміни ЦНС відображаються на стані і функціях основних органів і систем  дихання, травлення, кровообігу і обміну речовин. Крім того безпосередня близькість нюхового мозку до лімбічної системи, що відповідає за емоції, сприяє зміні настрою людини.

                Гуморальний шлях  ароматичного впливу на організм здійснюється завдяки рясній сітці капілярів дихальних шляхів і альвеол легень. Це забезпечує швидке всмоктування ефірних олій в кров ( в 20 разів швидше порівняно з прийомом їх всередину у вигляді настоїв і відварів).           

Вплив масажу на організм

Вплив масажу на шкіру

Під впливом масажу з шкіри злущуються відмерлі клітини епідермісу. Шкіра стає більш пружною, еластичною, гладенькою. Посилюється приплив крові, поліпшується обмін речовин, підвищується місцева температура, поліпшується шкірне дихання, активізується вироблення гістаміну і ацетилхоліну, що веде до прискорення реакцій нервової системи, а також до поліпшення м’язевої діяльності. Гістамін, як правило, міститься в клітинах шкіри у вигляді неактивних сполук з білками, але під час масажу активується і переходить із зв’язаного стану у вільний. Він викликає розширення капілярів і діє на наднирники, які виділяють адреналін, що сприяє мобілізації захисних сил організму. Ацетилхолін розширює дрібні артеріі. Він діє довше і досягає до більш глибоко розташованих тканин.

Значення капілярів для організму надзвичайно велике. Саме через стінку капілярів відбувається віддача кисню і поживних речовин в тканини, перехід вуглекислого газу і продуктів обміну в кров. Масаж викликає розширення не тільки діючих капілярів,але й розкриття резервних капілярів. Під час масажу кількість відкритих капілярів збільшується в 5 разів.

Вплив масажу на кровоносну і лімфатичну системи

Масажні маніпуляції впливають на стан капілярів шкіри, призводять до підвищення її кровопостачання. Враховуючи рефлекторний механізм дії масажу, в процес залучається вся система кровообігу. Кров відволікається від внутрішніх органів до поверхні шкіри і м’язів. При цьому робота органів полегшується (розвантажується). Полегшується робота серця, усуваються застійні явища у великому і малому колах кровообігу.

Масаж стимулює кровотворну функцію, сприяє підвищенню гемоглобіну та еритроцитів, сприяє оновленню лімфи тканин і виведенню зайвої рідини з органів і тканин. Впливає на циркуляцію лімфи. Рух лімфи по тканинах і судинах відбувається дуже повільно:4-5 мм в секунду. Вся лімфа проходить через грудний лімфатичний проток всього лише 6 раз на добу,між тим як повний обіг крові відбувається за 20-25 сек. Під впливом масажу відбувається прискорення руху лімфи і кількість лімфи,що витікає з ділянки,що масувалась збільшується в 6-8 разів.

Вплив масажу на м’язи

Масаж м’язів забезпечує значний прилив артеріальної крові до м’язів і відтік венозної крові і лімфи.

Під дією масажних прийомів, передусім, активізується допоміжний апарат м’язів, завдяки якому м’язи рухаються в фасціальних ділянках більш вільно. М’язи перестають бути в’язкими. Масаж дозволяє зняти м’язову втому, активізуючи обмінні процеси в м’язах, він підвищує їх працездатність.

Вплив масажу на нервову систему

Масаж покращує роботу нервової системи. Активізуються рефлекторні процеси в спинному мозку, що впливає на обмін речовин, цілісність судин і на загальний м’язевий тонус.

 

Відгуки 

 

Напишіть відгук

* - поля обов'язкові для заповнення

 

online