З турботою до та після народження
(097) 324 65 21 (063) 849 90 14

Педіатрія

 

Про програму

 

Пропонуємо:

-  Післяпологовий патронаж лікаря-педіатра

Народження дитини – це надзвичайно радісна та хвилююча подія, але разом з тим величезна та відповідальна праця. Ви повернулись після пологів додому з крихіткою на руках. Як зробити так, щоб малюк був здоровим? Як зрозуміти чому він плаче? Як правильно годувати, купати, доглядати, гуляти? Тисячі як, як, як…

Педіатр – це перший лікар Вашого малюка, покликанням якого  є слідкувати за здоров’ям та гармонійним розвитком крихітки. Досвідчений та уважний, він допоможе Вам, батькам, швидше адаптуватися до батьківської ролі, краще зрозуміти малюка та його потреби, споглядати і контролювати процес його розвитку, слідкувати за станом здоров’я, попереджуючи можливі захворювання.

Довіривши регулярний огляд Вашого малюка педіатру, Ви можете розраховувати на отримання кваліфікованих, науково обґрунтованих рекомендацій, складених з врахуванням індивідуальних потреб Вашої дитини, що надасть Вам впевненості в тому, що вона зростає здоровою і правильно розвивається. Також ви маєте можливість в разі необхідності зв’язатись  з лікарем по мобільному зв’язку та отримати  пораду.

Додатково обирайте:

-          Консультацію спеціаліста по грудному вигодовуванню (лактолога)

-          Індивідуальне навчання ранньому плаванню

-          Оздоровчий масаж та гімнастику для немовлят

-          Консультацію по носінню слінгів

 

Поради Експерта

 

Відгуки

Напишіть відгук

* - поля обов'язкові для заповнення

online