З турботою до та після народження
(097) 324 65 21 (063) 849 90 14

Ранній розвиток малюків


Гармонійний фізичний розвиток з народження
Щаслива дитина – здорова дитина!

Це практичне заняття – для батьків, котрих цікавить розвиток дітей з раннього віку на суші та у воді, з користю як для діток так і для батьків!  :)

Дітей чекає інтерактивне знайомство, пісеньки-руханки, пальчикові ігри, дослідження світу різноманітних якостей поверхонь, структур та кольорів, ритміка, вправи та ігри для розвитку мовлення, комунікативних навичок та інші цікаві вправи для всебічного розвитку.
Основні завдання: розвиток дрібної моторики, сенситивної сфери дитини, розвиток мислення, самостійності, формування емоційних уявлень про навколишній світ. Заняття спрямование на всебічний розвиток усіх видів та сфер фізичної діяльності малюка.
У основу курсу включені елементи педагогіки Марії Монтессорі, Вальдорфської та інших загальновизнаних систем (Домана, Нікітіних та ін.).
Усі учасники отримають цікаві сюрпризи для втілення отриманих знань у повсякденному житті!

Ведуча: Даниленко Тетяна, мама маленької донечки, інструктор зі свідомого батьківства та плавання з народження за авторською методикою «Як рибка у воді» Т. Азаренко, автор розвиваючих занять з 4-х річним стажем, майстриня авторських іграшок за розвиваючими методиками М. Монтессорі та Вальдорфською, автор лекцій та майстер-класів “Дітям – корисні солодощі та здорове харчування”.

Дата проведення: 28.10. о 18:00.
Тривалість 2 год.
Вартість 90 грн.

Обов’язково попередній запис!!!

Поділитися в соціальній мережі

online