З турботою до та після народження
(097) 324 65 21 (063) 849 90 14

Подаруймо діткам свято!


Пробне розвиваюче заняття від 1 рочку до 2-х 
  Чекаємо на Вас 06.03 о 17.00. Реєстрація обов’язкова.

Дітей чекає інтерактивне знайомство, пісеньки-руханки, пальчикові ігри, дослідження світу різноманітних якостей поверхонь, структур та кольорів, майстрування, ритміка, вправи та ігри для розвитку мовлення, комунікативних навичок, художня творчість та інші цікаві вправи для всебічного розвитку.
Основні завдання курсу: розвиток дрібної моторики, сенситивної сфери дитини, розвиток мислення, самостійності, формування емоційних уявлень про навколишній світ. Кожне заняття, складається з декількох незалежних пізнавальних блоків, спрямованих на всебічний розвиток усіх видів та сфер діяльності малюка.
У основу курсу включені елементи педагогіки Марії Монтессорі, Вальдорфської та інших загальновизнаних систем (Домана, Нікітіних та ін.).
Тривалість – 45хв. – до години часу
Ведуча: Даниленко Тетяна, мама маленької донечки, інструктор зі свідомого батьківства та плавання з народження за авторською методикою «Як рибка у воді» Т. Азаренко, автор розвиваючих занять з 3-х річним стажем, майстриня авторських іграшок за розвиваючими методиками М. Монтессорі та Вальдорфською, автор лекцій та майстер-класів “Дітям – корисні солодощі та здорове харчування”

Поділитися в соціальній мережі

online