З турботою до та після народження
(097) 324 65 21 (063) 849 90 14

Книга відгуків

Відвідувачі курсів для вагітних:

Павло та Анна

13.05.2015

Відвідували курси Ляля До і щиро вдячні центру та усім консультантам, які проводили лекції! Інформація надзвичайно актуальна та помічна, атмосфера позитивна та невимушена. Бажаємо подальшого розвитку та розширення, натхнення у вашій справі.

Ольга та Михайло Патроник

22.04. 2015

Нам дуже сподобався курс про партнерські пологи. 

Дізнались багато корисної інформації, про яку ніде не чули, і яка на наш погляд згодиться нам під час пологів, після них і в щоденному догляді за дитиною. Хотілось б  особливо відзначити професійну і приємну подачу інформації пані Ірини в невимушеній обстановці. Як для майбутнього батька це надзвичайно цінний досвід рівно як і для майбутньої мами.

Рекомендуємо майбутнім батькам!

Руслана та Юрій Осипчук

березень 2015

Велике дякуємо за курси.На них ми отримали великий багаж знань про те, як підготуватись до народження дитини, як народжувати, виховувати її і якими батьками ми повинні бути.Тепер ми обізнані в пологах і цей процес вже здається не таким страшним.

Дякуємо за позитивну атмосферу, за душевне тепло та щире хороше ставлення.Дякуємо за весь цей великий багаж знань!

Марта

березень 2015

Велике дякую Вам за курси, на них ми почерпнули багато корисної інформації, зокрема про пологи, їх психологічні аспекти, про догляд за дитиною, ГВ тощо.

Бажаємо Вам багато багато клієнтів, розвитку, процвітання і успіху у всьому! Доброзичливий, уважний персонал!! Тут завжди цікаво!

  

Тетяна та Станіслав Коваль

21.08.2014

Дякуємо Вам за цікаво підібрані теми, що є дуже актуальними для нас.Ми отримали велике задоволення від спілкування зі справжніми професіоналами. Тепер ми впевнено крокуємо назустріч нашому синочкові! Дякуємо Вам за підтримку, бажаємо процвітати і приносити ще багато радості майбутнім батькам! Будемо раді ще завітати до Вас! Успіхів від нас: Тані, Стаса і нашого любимого синочка! ;-)

Наталія та Андрій Завада

21.08.2014

Відчуваємо себе підготовленими і обізнаними майбутніми батьками. Отримали моральні і практичні навики. Знаємо як поводитись в нестандартних ситуаціях.

Дуже дякуємо!

 Ірина та Андрій

21.08.2014

Ми дуже вдячні вам за  корисну інформацію, чуйне ставлення до нас, стисле і доступне викладання.

Хочемо побажати розвитку вашої важливої для всіх справи та хороших клієнтів :-)

 

Ганна та Роман

21.08.2014

Дуже позитивні курси, раджу і буду радити всім друзям. Дізнались багато хорошого і корисного!

Дякуємо, що дали змогу відчути себе батьками, в подальшому нам вже буде простіше справлятись з нашим малюком :-)

Віолета та Андрій

28.06.2014

Дуже вдячні за чудові експрес- курси, прекрасний фахівець, всю інформацію потрібну получили в повному обсязі.

Дуже дякуємо. Бажаємо процвітати. Будемо рекомендувати  всім знайомим.

 

Мар’яна та Назарій Дацко

22. 06.2014

Відвідували експрес на вихідних. Все дуже сподобалось. Доступно було роз’яснено всі питання, які нас цікавили. Подобається сама обстановка, почуваєш себе комфортно.

 

Ірина та Михайло Бикайло

20.03.2014

Дуже дякую Вам за те, що Ви є. Ви даєте впевненість і розуміння завтрашнього дня. Нам було дуже приємно пізнавати цей сакральний і щасливий процес підготовки до пологів разом із Вами. Те море емоцій, знань, радості і розуміння себе та всього, що відбувається, ми впевнені, обов’язково допоможе нам привести наше маля в самий гармонійний і щасливий для нього світ.

Дякуємо за Вашу працю і турботу! ;-)

Олена та Євген Баваровські

28.02.2014

Дякуємо, що допомогли підготуватись до важливого моменту у нашому житті та , що надання послуг на цьому не закінчується, а супроводжується і у подальшому! Оцінили професіоналізм та всесторонню обізнаність викладання! Отримали відповіді на усі запитання та залишились 100% задоволеними :-P

Наталія та Ярослав Породько

24.12.2013

Дуже дякуємо Вам за надані знання. Бажаємо Вам тільки розширення, розбудови і прекрасних та позитивних учнів. Пропозиція: було би класно, якби Ви створили онлайн курси.

Аліна Середа

24.09.2013

Хочу подякувати всьому колективу курсів підготовки до пологів та відповідального батьківства “З любов’ю до народження” за професіоналізм, добру науку та ґрунтовні знання, які я здобула, відвідуючи заняття. Ходила на курси разом із чоловіком. Обоє дуже  задоволені. Все доступно пояснюють, всі наші питання знайшли відповіді. Гарна та цікава методика викладання з практичними порадами.  Після курсів я стала значно впевненішою у своїх силах, спокійно пішла на роди, абсолютно підготовленою до зустрічі з дитинкою та прийому малюка вдома (дуже допомогли у цьому знання стосовно правильної поведінки під час пологів,  догляду за дитинкою, грудного вигодовування).

Особливо важливо, на мою думку, відвідувати такі курси людям, які готуються до партнерських пологів. Курси дають можливість здобути необхідний багаж знань і практичних прийомів, а також налаштуватися на правильний емоційний лад, як жінці так і чоловіку.

Народжувала я разом з чоловіком у пологовому будинку на вул. Мечнікова. Пологи приймала Наталія Куновська. Лікар від Бога! Під час пологів виникли непередбачувані ускладнення. Впевнена, що жоден інший лікар не зумів би так оперативно і фахово зреагувати та прийняти потрібні міри. Всім раджу народжувати в неї!

Особливо приємно зазначити, що лікар дуже уважний та чуйний – відвідувала мене щодня після пологів, контролювала та консультувала мене на усіх етапах адаптаційного періоду (40 днів після пологів).

Завдяки цій чудовій жінці у нас зараз є здоровий, красивий синочок. Наступного разу піду до неї за донькою!

 

Андрій та Аня

27.11.2013

Курс виправдав та перевершив сподівання.Спокійна та доброзичлива атмосфера, багато корисної інформації та практики. В процесі навчання позитивні зміни відчуваються майже одразу. Дякуємо за час та зусилля, які зробили нас кращими! Бажаємо подальшого розвитку Центру “Ляля До…Ляля По…” та вдячних клієнтів. А ще… було приємно отримувати подарунки.

 

Щирба Олександр і Мар’яна

27.11.2013

Курс підготовки до пологів дав нам впевненість у своїх силах, поставив певні крапки над ” і “, наділив безмежною кількістю позитивних емоцій. Доступний виклад теорії і власні спроби на практиці дозволили розвіяти  всі міфи і зосередитись на потрібних речах. Незважаючи на те, що багато хто розповідав про перебіг вагітності і пологів, курс дав змогу зосередитись на власній вагітності, прислухатись до свого організму і своїх потреб.

Задоволені пройденим курсом та розмальованим животиком ;-) .Бажаємо ще більшого розвитку, постійних можливостей для досягнення цілей, які в майбутньому, зрештою і в теперішньому, допомагатимуть майбутнім мамочкам, а потім і їхнім діткам.

Іра та Юра

27.11.2013

Велике спасибі за те, що Ви є! Спасибі за професіоналізм, приємну атмосферу та впевненість, яку Ви в нас вселили. Для нас курси підготовки до пологів були надзвичайно корисними. Саме тут ми відчули, що в нашому житті сталась грандіозна подія – ми будемо батьками. Саме тут ми це усвідомили. І радує те, що нам зовсім не страшно – ми просто щасливі! Дякуємо Вам за підтримку і майбутній супровід (добре, що він у нас буде, це хороший фундамент та опора).

 

Гайова Ірина

17.05 2013

” На курси підготовки до пологів та відповідального батьківства ” З любов’ю до народження” я йшла з задавненими страхами про те, що пологи- це болючий неконтрольований процес, і мені важко було уявити, як я пройду через це.

Після закінчення курсів (12 занять) я зовсім по іншому, навіть з великим оптимізмом, дивлюсь в майбутнє і на свої пологи. Я отримала багато важливої інформації, а саме головне – впевненість в тому, що я зможу вдало народити дитинку.

Багато дав курс для нашої сім’ї. Чоловік Тарас також задоволений, що пройшов курси та відчув себе більш відповідальним та активним учасником процесу народження та виховання малюка. Ми отримали надзвичайно цінну інформацію та досвід, який безперечно знадобиться нашій сім’ї, щоб народити, виховати та виростити здорову та щасливу дитинку!!!

Щиро вдячні за Вашу працю!”

 

Бабич Ірина

17.05.2013

“Пройденим курсом підготовки до пологів та відповідального батьківства залишились задоволеними. Інформації, насправді, дуже багато і подання її у форматі “живого” спілкування є набагато ефективніше, ніж читання книг, статей, Інтернету. Особливо корисним це було для чоловіка, оскільки майбутні татусі не приділяють так багато часу читанню інформації про вагітність, пологи, догляд за дитиною.

Ми багато почули, засвоїли і що дуже важливо, познайомились з хорошими спеціалістами, до яких завжди можна буде звернутись за додатковою інформацією та допомогою. Адже перед тим як отримати будь-яку пораду  та слідувати їй,  важливо довіряти цій людині. На курсі я впевнилась в обізнаності і професійності спеціалістів, що вели курс, тому впевнена, що подальше наше спілкування приноситиме  тільки позитивні результати.”

Кичма Максим і Оксана

17.05.2013

“… Прекрасні та інформативні курси.  Дуже сподобалась арт-терапія…

Прийдемо і після народження малюка.

Дякуємо :-)

 Куриляк Наталя та Ростик

17.05. 2013

“Курси нам дуже сподобались, дякуємо! Багато позитивної та потрібної інформації. Впевнено і радісно поїдемо народжувати  :-)

Катя Поліщук

17.05.2013

“Курс дав мені впевненість у собі, як майбутній мамі. Спокій та позитивний настрій – це те, що було дуже важливо отримати перед такою важливою подією у моєму житті. Крім того, зі знаннями, які я почерпнула на заняттях, мені вдалось переконати нашого татка у присутності та допомозі на пологах.

Дякую!”

 

Ярема Юлія та Віктор

17.05.2013

“Щиро дякуємо за потрібну інформацію та позитивний настрой :-)

Корисна інформація про речі, яких робити не варто ;-)

 

Дарина та Андрій Джигун

10.02.2013

“…..дякуємо, що Ваш центр існує!=))”

Ірина та Володимир Гарасимчук

27.02.2013

“ Добрий день. Це пара Іра та Володимир які відвідували курси по партнерських пологах. В нас вже народився синочок, одразу на наступний день після закінчення курсів. Хочу подякувати вам за всі знання, які ви нам дали, вони нам дуже допомогли на пологах. Мій чоловік був справді великою підтримкою для мене під час схваток, знав чим мені полегшити біль. Ще раз дякую вам за все!”

 

 Оксана Хіта та Микола Нога

25.12.2012

“Дуже дякуємо за організовані курси підготовки до пологів та по догляду за дитиною. Дізнались багато корисного. Тепер з великої кількості доступної інформації вміємо вибрати головне і необхідне для нового етапу в житті… Надіємось на наступні зустрічі у найближчому майбутньому.”

Дякуємо! :-)

Таня та Артем

25.12.2012

“Заняття по підготовці до пологів та відповідального батьківства допомогли нам зруйнувати багато міфів навколо тематики: вагітність/пологи/ перші дні життя малюка. На заняттях ми з чоловіком дізнались багато цікавих деталей, на які ми раніше не звертали уваги. Час проходив швидко та насичено. Інформація об’ємна, суттєва, “відфільтрована”, а тому легко вкладається у правильний “пазл” в свідомості. Завершальне заняття з арт-терапії (розмальовування животиків) подарувало заряд позитивних емоцій.

Ми дуже задоволені заняттями та будемо раді взяти участь в нових проектах Центру” ;-)

Драч Ю.М.

25.12 2012

” Дякую за цікаві знання, хорошу атмосферу та Ваш цінний життєвий досвід. Було цікаво, пізнавально і надіюсь на майбутні зустрічі! Хочу ще!” 

Оксана і Назар

25.12.2012

 ”Ми прийшли на курси з бажанням підготуватись до пологів, а йдемо з усвідомленням своєї майбутньої ролі батьківства та впевненістю, що нам все обов’язково вдасться. А якщо виникнуть труднощі – у нас завжди буде можливість отримати допомогу та пораду.

Дякуємо Вам за веселі, інформативні та цікаві заняття!”

 

Ганущин Роман Володимирович

30.09.2012

“Прийшовши в центр на курси підготовки до пологів із дружиною отримали море позитивних емоцій. Кваліфіковані спеціалісти (Ірина Івченко та Ірина Ферко) надали нам повну інформацію про важливий етап у житті кожних майбутніх батьків, про народження дитини.

Оскільки на родах я буду присутній, знаю чим зможу допомогти дружині, як себе вести та ін. Дуже цікаво та корисно. Вважаю, що кожна пара повинна відвідати ці курси.”

 

Галина

30.09.2012

“Ми чекаємо дитину і, звісно в нас виникає безліч питань щодо вагітності, пологів та догляду за дитиною. Ми дізнались про чудовий центр “Ля-ля” і одразу вирішили, що це те, що нам потрібно. Сподівання себе більш ніж виправдали, ми були дуже задоволені. Інформація надавалась в широкому обсязі, і надзвичайно доступно та легко. Ми отримали відповідь на питання, які нас цікавили, підготувались до партнерських пологів. Знаємо як себе поводити, які методи застосовувати для легких та приємних пологів. Лекція була надзвичайно цікавою, пройшла в легкій та невимушеній обстановці з надзвичайно приємними та щирими викладачами.
Дуже дякуємо за допомогу, нам все дуже сподобалось!”

 

Анна Мурадова + Валентин Мурадов

27.07.2012

   “Спасибо за курс подготовки к родам и к родительству. Вы нам подарили спокойствие и уверенность в предстоящих событиях.

 От мужской половины семейства Мурадовых также выражаю благодарность за екскурс в мир беременной женщины и молодой мамы. Теперь я знаю, что это такое, как понять и помочь молодой маме в этом.”

         

Юля Щербакова

28.07.2012

“Відвідування курсів підготовки до пологів та відповідального батьківства дало мені впевненість у собі, у свої сили. Почерпнула   багато корисної інформації по догляду за дитиною та її вихованням. Рекомендую кожній вагітній жінці пройти ці курси і бути   повністю підготовленою до родів та зустріччю зі своєю малечею.”

Відгук Биців Мар’яни, 1987 р.н. Син Віталій 22.04.2012р.н,  ”Клуб щасливих мам”

21.02.2013

“Я ходжу у «Клуб мам» з вересня 2012р. Тоді моєму Віталіку було ще заледве 4 місяці. Можна дуже багато розказувати чого нас тут вчать, як відповідають на запитання (враховуючи сучасний досвід педіатрів, психологів та теперішніх мам)… Та краще я скажу що це дало моєму сину і мені: мій син, тепер йому 9 місяців, уже їсть майже все без блендера («блендимо» тільки волокнисті овочі), він уміє пережовувати варені кусочки, печиво, м’яско перемелене на м’ясорубці. Зараз син намагається сам зачерпувати їжу ложкою і запихати собі до рота, думаю до року буде їсти сам, ну можливо, не дуже акуратно, проте самостійно. Він чітко знає слово «ні», має іграшки відповідно до його розвитку. Віталік вже побував зимою в горах у ерго-рюкзачку. На курсах  у нього з’явилась перша симпатія -   дівчинка Віка, яка старша за нього на 2 дні, та це не заважало їм мило спілкуватись:)). Також у сина вже є двоє маленьких друзів – Марк і Едді, яких, він добре пам’ятає, обмінюється іграшками, інколи задирається. Марк трохи молодший за Віталіка та вже навчився від нього вставати біля тумбочки а разом з Вікою і Віталіком навчився голосно кричати, просто повторюючи за ними.

З мамами з клубу ми зустрічаємось поза заняттями, – обмінюємось досвідом материнства, інформацією щодо дитячих товарів, кулінарними рецептами дитячої кухні і не тільки. Я знаю веселі віршики-потішки, не можу тепер обійтись без слінгу, можу вирватись на 3-4 години відпочити з друзями, маю час на самовдосконалення.

Це все я отримую з курсів – тут вчать як вводити прикорм природньо, як не дружити з блендером, як навчити дитину до року їсти самостійно, як не пропускати відпочинок з друзями в горах, як не боятись залишати дитину з свекрухою, як пояснювати дитині що можна, а що ні, а найголовніше, – як при цьому всьому мамі залишатись справжньою жінкою, бажаною  для свого чоловіка і водночас дбайливою мамою – так! Цього також тут вчать, адже бадьора, задоволена мама – це найкраще для дитини.”

online